Day Two

28th Vailima Marist Samoa International 7s Grand Cup Final
Vaiala 0 v 33 Auck Marist St. Joseph
3rd/4th Playoff
Vailima Marist St. Joseph 7 v 21 Moata'a
Plate Final
Vailele 7 v 10 Laulii
Bowl Final
SCOPA 0 v 10 Sasaai
Shield Final
Vaitoomuli 10 v 5 Afaluko RAS
Spoon Final
Vailima Marist Saints 24 v 7 Lupe o le So'aga
Cup Semi-Finals
Auck Marist St. Joseph 31 v 0 Moata'a
Vailima Marist St. Joseph 12 v 17 Vaiala
Plate Semi-Finals
Apia 0 v 10 Laulii
Tepatasi 12 v 21 Vailele
Bowl Semi-Finals
Vaimoso 12 v 14 Sasaai
SCOPA 17 v 12 Auckland Marist Old Boys
Shield Semi-Finals
Satitoa 5 v 10 Afaluko RAS
Vaitoomuli 15 v 5 Satalo Barbarians
Spoon Semi-Finals
Salailua 5 v 28 Vailima Marist Saints
Saanapu 17 v 21 Lupe o le So'aga
Cup Quaterfinals
Moataa 14 v 5 Laulii
Auck Marist St. Joseph 26 v 5 Apia
Vailele 7 v 17 Vaiala
Vailima Marist St. Joseph 12 v 0 Tepatasi
Bowl Quaterfinals
Salelologa 0 v 0 Sasaai (win by default)
Vaimoso 21 v 0 Pinnacle Health Togamau
Falefa 10 v 22 Auck Marist Old Boys
Taga Blowholes 0 v 29 SCOPA
Shield Quaterfinals
Vaiee 7 v 14 Afaluko RAS
Satitoa 15 v 14 Toouta
Satalo Barbarians 17 v 10 Iva White Lions
Saleimoa 0 v 12 Vaitoomuli
Spoon Quaterfinals
Vailima Marist Saints 12 v 5 Afega
Salailua 10 v 5 Vailima Marist Barbarians
Lupe o le So'aga 24 v 5 St. Pierre Chanel Malotau
Lefaga & Faleaseela 10 v 12 Saanapu

Day One

Match33 Afega 7 v 29 Afaluko RAS
Match32 Vailima Marist St. Joseph 27 v 0 Taga Blowholes
Match31 Vailele 26 v 7 Satalo Barbarians
Match30 Auck. Marist St. Joseph 19 v 0 Satitoa
Match29 Moataa 19 v 0 Vaiee
Match28 SCOPA 17 v 0 Saanapu
Match27 Vaiala 29 v 7 Iva White Lions
Match26 Apia 38 v 0 Vailima Marist Barbarians
Match25 Laulii 28 v 5 Afega
Match24 Saleimoa 24 v 0 Lefaga & Faleaseela
Match23 Falefa 22 v 5 Lupe o le So'aga
Match22 Vaimoso 17 v 5 Salailua
Match21 Vailima Marist Saints 19 v 21 Salelologa
Match20 Tepatasi 38 v 7 Vaitoomuli
Match19 Auckland Marist Old Boys 31 v 7 St. Pierre Chanel Malotau
Match18 Pinnacle Health Togamau 19 v 14 Toouta
Match17 Sasaai 21 v 17 Afaluko RAS
Match16 Vailima Marist St. Joseph 50 v 0 Lefaga & Faleaseela
Match15 Vailele 12 v 7 Lupe o le So'aga
Match14 Auck. Marist St. Joseph 35 v 7 Salailua
Match13 Moataa 29 v 19 Salelologa
Match12 SCOPA 10 v 0 Vaitoomuli
Match11 Vaiala 22 v 12 St. Pierre Chanel Malotau
Match10 Apia 36 v 5 Toouta
Match09 Laulii 49 v 12 Afaluko RAS
Match08 Saleimoa 10 v 21 Taga Blowholes
Match07 Falefa 22 v 14 Satalo Barbarians
Match06 Vaimoso 33 v 21 Satitoa
Match05 Vailima Marist Saints 14 v 26 Vaiee
Match04 Tepatasi 17 v 7 Saanapu
Match03 Auckland Marist Old Boys 14 v 5 Iva White Lions
Match02 Pinnacle Health Togamau 14 v 0 Vailima Marist Barbarians
Match01 Sasaai 40 v 0 Afega